| Roar a întrebat:

Care sunt numele voastre preferate de fete si de baieti? Stiu ca e cam stupida intrebarea, dar sunt curioasa sa aflu si preferintele altora happy.

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Sa vedem. :3 Un nume care-mi place mie, este " Sawako ".; D Nu stiu de ce, dar acest nume. are ceva special, care ma face sa-l ador.;]
Un alt nume, adorat de mine este si " Ayume ". :3 Si acesta are ceva special. =3 Nu ma pot desparti de aceste doua nume de fetite.;]
Bine, un nume care imi mai place este si " Ren ".;-x
Sau " Razvan ".;-x Dar, aceste doua nume sunt de baieti.winking
Ador aceste patru nume.; 3 Fac parte din mine, sa zicem asa.; D

Pa, pa.

| Roar explică (pentru positivity):

Ador numele japoneze x3 sunt geniale ♥

| Sოﺁℓε a răspuns:

Mi-a placut mereu numele de Gabriel/Gabriela.
Nu stiu de ce thinking Mai am muuulte nume care imi plac dar nu le mai enumar.

| Andrutzikka a răspuns:

Fete:
Iris,Alexandra,Alesia,Sara si Monica.
Baieti:
Alexandru,Laurentiu, Cristian, Andrei si Vlad.

| 20thoughts a răspuns:

Nume de :
Fete: Alexandra,Andreea,Andra(numele meu),Stefania, Cristina
Baieti: Cristian, Bogdan

| xXdoareuXx a răspuns:

De baiat:
Andrei,Alexandru,Cristian,Catalin,Alin,Sebastian,
De fete:
Andreea,Alexandra,Roxana,Nicoleta, Alina, Mihaela,

| CrazyGirl18 a răspuns:

Numele de baiat:Cristian
Numele de fata:Cristina big grin