| Americana a întrebat:

Care sunt parfumurile voastre preferate de la Oriflame?happy

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Amber Elixir (pentru că e dulce și persistă extrem de mult), Giordani și Eclat.
Baftă!

| adelina1999 a răspuns:

Parfumurile mele preferate sunt-giordani, eclat si enigma.

| MamuZiceMamuFace a răspuns:

Buna. Sunt reprezentant Oriflame si am mers la sediu si acolo am mirosit o gama larga de parfumele si ti-as recomanda Giordani white gold, Rock Angel, Urban Lovers, Volare Magnolia, Love Potion ( my favourite ), Eclat Women, Eclat Weekend, Amber Elixir, Delight, Felicity, Giordani Gold Shine, Chiffon, Divine, Grace. Cam atatea imi amintesc eu din cate stiu, ca le-am mai retinut in timp. Poti totusi sa ceri de la un reprezentant din orasul tau un catalog si vezi si tu. Funda?