| ILikeToKnow a întrebat:

Care sunt relatiile pe care la aveti/aveati cu colegii de clasa din liceu? Erai fiercare cu grupul lui sau erati o clasa unita?

12 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eram grupuri, cand vroiam sa facem ceva impreuna, toti aprobau propunerea, dar la locul intalnirii veneam doar sase-sapte dintotdeauna.

| madalicious a răspuns:

Suntem uniti noi; x Asta pentru ca suntem putini.

Iar asta e bine ne intelegem intre noi si ne respectam.desi la inceput ne trageam palme si suturi in fund.
Palme inca ne mai dam dar doar asa in joaca...

| pepe a răspuns:

Eram o clasă aproape unită, cu excepţia a trei fete.
Luând în considerare faptul că eram 9 băieţi şi 21 de fete nu era chiar aşa de rău.

| JoJo a răspuns:

Bisericuteoh go on...in ziua de azi putine clase mai sunt unite datorita invidiei intre colegi si diferentele care se fac! stiu din proprie experienta...

| betty17 a răspuns:

Mici grupulete de catre 5 6 persoanetongue
nu suntem o clasa unitabig grin

succes

| lola a răspuns:

In clasele 9 si 10 erau tot felul de bisericute, acum s-au amestecat clasele si suntem... ok nu pot spune chiar uniti da ne intelegem toti cu toti. Avem si cateva exceptii care trebuie sa existe in fiecare clasahee hee

| m4them4tic a răspuns:

Fiind un colectiv de 30 de capete, dintre care 11 baieti si restul fete, pot spune ca noi baietii eram foarte uniti dar in ceea ce le priveste pe fete nu sunt de aceeasi parere.Intre fete exista mai multa ura si din asta rezultau bisericutele(doar 2, dar mari)

| mary_4765 a răspuns:

Nici decum unita
grupuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu grupul lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut in clasa 3 bisericute:cea a tocilarilor(cum ii numeam atunci), cea a fetelor cuminti si cea din care am facut si eu parte(medii acceptabile, mai chiuleam din cand in cand ca sa mergem la pizza, nu ratam nici un bal din liceu, ne intelegeam bine si cu cei din clasele mai mari, mergeam in discoteci si la chefuri impreuna, etc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai grupuri si grupulete erau toate fetele pentru ca baieti nu eram numai 4

| pui DE scorpion a răspuns:

Bisericute din clasele mici si pana acum dar se poate spune ca am fost destul de uniti