| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile intre colegii de clasa?

Răspuns Câştigător
| angelsaredickswithwings a răspuns:

Daca te referi la relatile tip iubit\iubita sunt groasnice crede-ma

| Supps a răspuns (pentru angelsaredickswithwings):

100% de acord. Am intrebat treaba asta, pentru ca e o fata noua la mine in clasa, are 19 ani (repetenta de 2 ori) si un coleg e-n limba dupa ea si ea ii cam raspunde la avansuri, ma intrebam oare daca o sa fie ceva intre ei doi cam cat o sa reziste.

3 răspunsuri:
| Snowy a răspuns:

Eu cred ca colegii ar trebui sa ramana uniti si sa se sustina in orice situatie. toti facem parte din aceasta comunitate si trebui sa ne intelegem nu se ne facem dusmani. fundita?batting eyelashes

| WoOzY a răspuns:

Da se plac de mult timp o sa dureze ceva dar daca se plac de putin tp n-o sa tina.am incercat-o pe pielea mea