| memariuta a întrebat:

Care sunt temerile voastre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi e foarte frica sa am un pistol in mana si un manelist in fata!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-e frica de pierderea celor dragi si de batranete. I don't want to see

| Silvia a răspuns:

Gândaci.worried

| Andreea_1745 a răspuns:

Pai sincera sa fiu, chiar daca pare amuzant, mi-e frica e soareci si sobolani. Ii urasc, sunt asa de scarbosi incat in vine sa vomit.Am fost odata la un magazin de animale si am vazut soareci. O saptamana am avut cosmaruri. Dar temerile tale care sunt?

| xoBridgetXO a răspuns:

Insectele.Piuhh.tornade...singuratate, dar in schimb vreau sa vad o fantoma laughing)...*DAK AR EXISTA* laughing

| memariuta explică:

De insecte.

| wish221 a răspuns:

Temeri ar fi multe.Cred ca as putea scrie un intreg roman... dar cred ca cea mai mare temere a mea este singuratatea.Nu imi pot inchipui o viata fara prieteni, familie. O alta mare temere ar fi paienjeni.Am chiar si o teorie(destul de ciudata, ce-i drept) care spune ca tot ce are mai mult de 2 picioare e infricosator. Iar paienjenii se incadreaza primii la aceasta teorie.