| anonim_4396 a întrebat:

Care sunteti din Galati si ati trecut a 8 a si vreti sa da-ti la unul din liceele : Pedagogic, Cuza, Lmk, Racovita, la un profil real ( bio chimie, daca e racovita, mate - info )? Poate`mi da`ti id ceva ne imprietenim la anul daca e cadem in aceiasi clasa!

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ha? Pai astea-s cele mai bune licee din oras, iar tu scrii ''da-ti'', ce naiba sa cauti tu la ele, nu ti-e rusine?

| Cryssu17 a răspuns:

Abtineti-va cu comentariile de prost gust, daca nu intelegeti intrebarea nu-i problema mea. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, eu trec a 8-a in toamna, si sunt la Cuza. Vreau sa ma duc la stiinte ale naturii(eu consider ca este cel mai avantajos profillaughing ), iar la acest profil este doar o clasa(bineinteles, majoritatea facand franceza, dar poti sa faci o cerere pentru a face o ora de germana in locul celei de franceza). La mate-info, muuuuuuuuuuuuuuulta matematica si informatica, acum depinde si clasa(sunt 2 clase de matematica-informatica, una de germana si una de franceza).

| smithionut a răspuns:

Pai ce treaba are clasa a 8 a cu liceul?