| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Care trebuie să fie diferența de vârstă "normală "între un bărbat și o femeie?
5 ani?
#mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi place cuvântul asta "normal ". Nu te mai teme atâta de gura lumii și ia și trăiește ți viața cum îți place!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Defineste normala...

| Hammurabi a răspuns:

Nu există nici o diferență de vârstă "normală".
Dar la diferențe mai mari de 5-7 ani, nu e prea bine.
(Ex. la 10 ani. Când femeia are 40 de ani și e în plinătatea activității sexuale, bărbatul are deja 50 și începe să scârțâie. Nasol, nu?)

| mentholinks a răspuns:

Pai nu trebuie. E normala orice diferenta atat timp cat exista o armonie intre cei doi.

| Dismally a răspuns:

Nu exista diferenta "normala", cat timp ambii sunt majori si isi doresc acea relatie poate fi si diferenta de 50 de ani.

| oglindasultanului a răspuns:

Si 2 ani sunt prea multi laughing Baiatu se comporta superior, iar ala care e cu o luna(/mai multe luni) mai mic, isi bate joc cu tot grupu de prieteni. Normal cam este, unele pot sta in relatii cu tipi cu 2/5/10 ani mai mari fara probleme, depinde de cat se implica ceilalti la adus negativitate in relatia lor si cum poate cuplul sa faca fata.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu neaparat. Pot fi și 3. Sau 7. Nu e anormal.

| Eireann a răspuns:

Daca cei 2 se inteleg nu conteaza. Nu este anormal nici daca ea este mai in varsta, vorba aia "gaina batrana si morcovul tanar fac supa buna".

| Eireann a răspuns:

Depinde si de varsta partenerilor. Unul are 35 si celalalt are 40 - e ok; unul are 25 si celalalt 30 - tot ok; unul 15 celalalt 20 - asta nu mai e ok.

| Maraa345 a răspuns: