| Arrrinaaaaaaa a întrebat:

Care este diferenta dintre un barbat si o femeie?!
In afara de cea fiziologica

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In fapt femeile sunt mult mai rationale,inteligente,mature,educate,civilizate decat barbati,nu neg ca uni barbati nu ar fi dar clar femeile sunt cu mult in fata barbatilor,e demonstrat stiintific ca femeile sunt mai mature, einstein a avut creier de marimea unui creier feminim, ratiunea la barbat este de fapt prostie de multe ori,un barbat neaga mereu ca iubeste, e vulgar, violent, se crede alfa, multi sunt porci, le e frica de resposabilitati, nu tin cont de promisiuni, nu au un cuvant

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pe ce planeta traiesti Ray? Sunt curios na.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fi serios man, ce rationali sunt barbati?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Fara suparare, dar daca te luam pe tine ca exemplu principal nu ajungem nicaieri. Doar la capitolul asta, desigur. Dar sunt o gramada cu capul pe umeri. Si din cate am intalnit eu, mult mai multi ca fetele/femeile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi-mi ce nu e adevarat man? sa vedem e adevarat ca femeile sunt mai mature ca barbati? compara o fata de 18 ani vs un baiat 18 ani care e mai matur? desigur sunt cazuri in care un baiat e mai matur, dar in cazuri majore fetele sunt mai mature, sa vedem de educatie, peste 90% din useri banati pe TPU sunt barbati pe motive de limbaj vulgar,cele mai multe crime,furturi,accidente le fac barbati,einsten a avut creier de femeie,am afirmat ca barbati neaga cand iubesc si isi ineaca suferinta in alcool nu e asa? ce e rational la un barbat? violenta,limbajul vulgar, ura, cei mai mari criminali, oamenii rai au fost barbati, femeile sunt mult mai empatice, barbati daca vad un om care sufera le e egal, asta e adevarul

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am afirmat ca la barbati le e frica de resposabilitati
https://www.marieclaire.ro/baiatul-mamei/

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de viata care ai avut-o Ray. Stiu ratati de 30 de ani care nu se compara la maturitate cu mine cand aveam doar 16 ani naiba. Nu ma lua cu prostia aia la 18 ani. Cat despre ratatii care isi ineaca suferita in bautura, ce sa le fac eu? Si sa vina unu la mine plangand cred ca m-as rade de el si i-as da un picior in fund direct pe usa. Ori e barbat ori e femeie. Femeile se bocesc la cine apuca, nu barbatii. Pot respecta asta. Cum eu nu ma plang la nimeni de probleme mele (nici macar prietenei mele ) asa am pretentii si altii sa faca. Caut singur rezolvare la ele, nu astept nimic de la nimeni. Cat despre limbaj, clar nu ai iesit prea mult pe afara. Am fost de recent in Ro, cum vorbeau copilele alea de 18 ani pe faleza, neam de neamul meu nu a injurat atata si asa. Si fetele au ajuns la fel de praf ca baietii la capitolul asta, au impresia ca sunt mari inteligente comportanduse ca niste depravate."barbati daca vad un om care sufera le e egal, asta e adevarul" Oameni cu cap. Oricum daca esti bun/iti pasa esti luat de prost. Cui ii place sa fie luat de prost, sincer? Nimanui.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Scopul meu nu a fost sa afirm ceva si sa scriu ceea ce este bine de stiut ca diferente, nu am generalizat nici nu vreau asa ceva
http://www.scientia.ro/......rbati.html
http://www.scientia.ro/......ebral.html
asa este, esti luat de prost

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ray de unde scoti balivernele astea, toti avem o parte feminina/masculina in noi indiferent de sex. Dar ratiunea unui barbat nu are cum sa o obtina o femeie oricum ar fi ea, fetele intotdeauna orice subiect trebuie sa fie in legura cu ele.
Multi inventatori au si renuntat la sexul opus, Tesla parca a murit si virgin, suntem aici si putem tasta deoarece niste barbati au construit, pe femei nici macar nu le intereseaza cum functioneaza.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man eu nu le scot,asta am citit, m-am documentat si eu, sunt de acord cu tine, fiecare are o parte feminima, nu am vrut sa afirm ceva, nu asta a fost intentia mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tesla si Newton

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

CNP-ul femeii incepe cu 2, in Romania.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De aia poti sa o pierzi linistit de la inceput, ca jocul decurge la fel.
Sorry, baiatu' ti-a dat sah mat de mult laughing

| Drimmero a răspuns:

Eu imi pun sperantele in cal si in ture,, fug regii mereu cand se iese la atac cu asa ceva.

| LoveSleep a răspuns:

Diferența e că femeia nu poate termina pe fața bărbatului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Clar nu ai vazut american pie

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai venit tu să-mi strici răspunsul inteligent.

| GoldenZenith a răspuns:

Femeile isi dau drumul mai greu. No, scuze! Asta e adevarul. blushing

| FaraNumePls a răspuns:

Eu cred că doar fizicul diferă. Acum evident că fiecare persoană gândește altfel, nu contează ce este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar unul din 2 e rational. Te las pe tine sa ghicesti cine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unul,"nu"este chiar "nu", iar la celalalt "nu"este de fapt "da".

| Raniaa a răspuns:

Gandeste-te la sah... regele poate muta doar cate un patratel si regina face tot ce vrea blushing

| Drimmero a răspuns (pentru Raniaa):

Daca stii cum sa faci o strategie anume, pe regina o rapui si cu un pion,, deci nu este exemplul cel mai bun.