| BiancaDenisa a răspuns:

Buna Annie! Esti talentata si te felicit...ai niste desene foarte dragute si cu stil, pe scurt:ai TALENT! Daca doresti sa inveti mai multe trucuri de desen perfect ma poti contacta(eu fac ore de desen de la 5 ani iar acum am 12-adica de 7 ani si stiu foarte multe!)

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Pentru un elev, desenezi binisor, pentru un artist, desenele tale cam lasa de dorit. Banuiesc ca ai vrut sa fiu sincer.
Interesant e cel cu "japan style". Banuiesc ca asta vrea sa insemne stil japonez. Fata are ochii mari, mari, mari, dar japonezele, ca orice persoana din rasa galbena, au ochii mici si alungiti, asa ca nu cred ca e chiar stilul japonez.

| Roxidd19 a răspuns:

Suuper fainee:X Funda?batting eyelashes

| Roxidd19 a răspuns:

Primele:X

| cosmin_6011 a răspuns:

Prima ii faina