| DariaDanielaMETAL a întrebat:

Care vi s-a parut cel mai horror film din cate ati vizionat?

3 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Cand eram mic am vazut un film cu o doctorita care se oferise voluntara sa mearga in africa sa ajute oamenii, si nimereste intr-un sat blestemat. Tot ce imi amintesc e ca pana la urma tipa ajunge posedata de diavol, si ceva prieten de-al ei care era indragostit de ea merge pana in iad ca sa o exorcizeze. Am avut cosmaruri 6 luni de la filmul ala, si acum cand imi amintesc secvente din el mi se face pielea de gaina happy, dar din pacate nu imi amintesc numele filmului (nu iti poti imagina ce ciuda am in mine din cauza asta), dar au fost destul de horror si "drag me to hell", "devil 2010" si "the ring". vizionare placuta happy

| Plague a răspuns:

Hey, am aflat numele filmului aluia: Exorcist: the beginning; vizionare placuta

| xButterflyxX a răspuns:

House of wax.