| Mary Marry a întrebat:

Care vi se pare cea mai frumoasa femeie de pe planeta?
Dar cel mai frumos barbat?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ma intereseaza doar cea mai frumoasa femeie. As spune eu Jessica Alba. Dar sunt multe fete frumoase. Numai din showbizz mai sunt destule frumoase precum Sarah Michelle Gellar, Megan Fox ori Salma Hayek.

| User a răspuns:

Solcanu si mircea.

| tyana a răspuns:

Cred ca nu exista "cea mai" si "cel mai"! Sunt milioane de femei frumoase si milioane de barbati atragatori.Fiecare are ceva special, fiecare e frumos in felul lui happy

| Daiana_1737 a răspuns:

De fiecare data cand vad un film nou pentru o luna cei doi actori sunt cei mai frumosi si asa mai departe:Xlaughing

| claudiea79 a răspuns:

Ce-a mai frumoasa femeie jennifer lopez. cel mai frumos barbat ricky martin.marilyn monroe era ce-a mai frumoasa dar a murit

| georgegs a răspuns:

Cel.mai.frumos.barbat-eu
cea.mai.frumoasa.femeie-prietenalaughing

| PeeWeeVi a răspuns:

Pot sa-ti spun doar cel mai frumos barbat care a murit dintr-o greseala:MICHAEL JACKSON.

| zooooza a răspuns:

Cei mai frumosi oameni sunt aceia care ajuta copii orfani, ingrijesc planeta si alte lucruri caritabile. Pot sa iti dau exemple de vedete care au facut lucruri caritabile: Michael Jackson, Shakira... Dar sunt si oamenii normali care pot face lucruri bune, chiar daca nu au averii. Ce pot face ei este sa arunce gunoiul la tomberon si sa aiba mila de cei care nu au un acoperisi deasupra capuli si ce minca.

| zooooza a răspuns:

Acoperis. Scuze pentru greseala.

| Caaty a răspuns:

Cea mai frumoasa femeie: Shakira
Cel mai frumos barbat: Darin Zanyar

| Sanzii123 a răspuns:

Cea mai frumoasa: CONSUELO MUTU
Cel mai frumos: iubitu' meu tongue

| nekane a răspuns:

Enrique Iglesias si Catherine Zeta-Jones.

| ewen a răspuns:

Preferata mea e: Cate Blanchett
preferatul meu: sotzul xxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa femeie este shakira... e ffff frumoasa.cat despre barbati ...nu ma intereseaza laughing