| Kitty20 a întrebat:

Care vi se pare cel mai dragut animal?

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ursul Panda.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! in viziunea mea toate, dar cele mai dragute, sunt cele pe care le am eu, adica 3 caini din rase diferitelove strucklove struck in general pe cele care le cresti tulove strucklove struck

| CristiB93 a răspuns:

Mie mi se pare ca cainii sunt cei mai draguti mai ales cei mici catelusii.

| JiTerra a răspuns:

Cainii, iepurasiiwinking [si pisicile, dar mai mult cand sunt micute]

PS. mie toate imi placwinking

| PussInBoots2000 a răspuns:

Cre ca este Rottweilerl-ul.Sau poate ca asta Imi place mie cel mai mult.