| Bumbu89 a întrebat:

Care vi se pare mai frumos din urmatoarele nume: karina, Carla, Giulia sau Emina big grin plus un nume care va place voua separat de cele spuse de mine big grin

Răspuns Câştigător
| ShineLikeStars a răspuns:

Karina un nume puternic.Carla un nume pentru o persoana hotarata as spune.Giulia e un nume normal...simplu si totusi frumos iar Emina e un nume deosebit, de coordonatoare (printesa.laughing). mie imi plac toate si am descris ce imi transmit mie aceste nume. daca ar fi sa aleg, as zice Emina! FUNDA?

10 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Carla mi se pare un nume extrem de frumos care si mie imi place.Un alt nume pe care ti-as sugera este Cristina.

| Bumbu89 explică (pentru dienuta1990):

Cristina e frumos asa se numeste surioara mea

| Dariusuu a răspuns:

Giulia si Daria.

| Mihaela1964 a răspuns:

Suna a nume italienesti, Bumbu.Nu mai vrea nimeni sa fie roman? Ne visam americani, englezi sau altceva... Spune-mi tu nume frumoase romanesti.happy

| michelia a răspuns:

Karina e ok, dar as prefera Corina.

| RoxKnkK a răspuns:

Giulia...
si Madalina

| LoveSmiley a răspuns:

Karina+Sabrina

| Ralutzyy a răspuns:

Cel mai frumos dintre cele spuse de tine este Carla, si eu as mai spune Annabella.

| narcis08 a răspuns:

Giulia, Ana-Maria

| 7Quality a răspuns:

Karina si mi-ar placea Sara