| preacopilapentruvarstaei a întrebat:

Care vrea sa fie reprezentant Lady's? sa imi lasasty un mesaj

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea eu din vara dar nu sunt prea sigura...

| IONELLA100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot sa te ajut eu Poate te gândeşti că nu are rost să mă asculţi pentru că eu am ceva de câştigat dacă te conving. Şi e foarte adevărat că am, dar şi TU poţi să ai de câştigat la fel ca mine dacă te înscri!

Cum câştigi?

1. Produse la preţ de reprezentant

Nu te-ai săturat să le tot faci profit prietelor tale reprezentante, când poţi să îţi achiziţionezi singură produsele şi mult mai ieftin? Ca reprezentant ai reducere de minim 25%(dacă tu împreună cu persoanele pe care le-ai înscris faceţi comenzi de 600 lei reducerea ajungi să beneficiezi de reduceri de 32, 5%). De ce să le faci lor profit când poţi să îţi cumperi singură produsele, făcând comanda online, ea ajunge prin curier acasă, şi la sosire o plăteşti. Gândeşte-te că poţi să îţi comanzi geluri de duş, spamante de baie, parfumuri, rujuri, genţi şi multe altele cu o reducere de minim 25%. Se merită?

2. Produse gratis

Să zicem că nu îţi doreşti să căştigi bani, ai un venit(salariu, bursă, părinţi, soţ etc.) şi eşti mulţumită el(deşi e cam greu de crezut) sau pur şi simplu nu crezi că se merită efortul să vinzi produse cosmetice pentru bani. Oky, dar cum ar fi să îţi obţi lunar cosmeticele şi produsele de igienă gratuit? În vremuri de criză orice economie e bună. Şi cum faci asta?

La o comandă de 133 lei, 33 lei sunt ai tăi(la una de 266 lei, 66 sunt ai tăi şi tot aşa), pe care poţi să îi încasezi sau poţi să îţi cumperi produse de ei. Şi acest lucru se face simplu, e îndeajuns să dai catalogul prietenelor tale şi lucrurile vor merge de la sine, îţi spun acest lucru din experienţă.

3. Venit suplimentar

Cred că orice elev sau student îşi doreşte un ban în plus, însă e cam greu să lucrezi în perioada aceasta a vieţii fără să îţi neglijezi studiile. În plus studiile tale sunt foarte importante(poate că acum nu realizezi asta), cu condiţia să fii bun, să ştii, o simplă diplomă nu vă va ajuta la nimic. Lady’s este o şansă de a obţine un ban în plus fără a lipsi de la şcoală sau a avea mai puţin timp de studiu şi prieteni. Lady’ nu este o variantă doar pentru studenţi şi elevi dar şi pentru casnice, salariate, şi oricine îşi doreşte un venit în plus. Iarăşi cum?

Pur şi simplu dai catalogul la cât mai multe persoane. Atât. Nu e nevoie de efort de convingere, de drumuri, la şcoală, la locul de muncă, în grupul de prieteni daţi catalogul. Eu după ce le-am arătat catalogul cunoştinţelor mele prima dată, au început să mă întrebe ele când le aduc următorul catalog. Nu vă sfiiţi să daţi catalogul şi la băieţi, o parte destul de mare a comenzilor mele sau datorat şi lor.

Sau o altă variantă de câştig este să înscri reprezentaţi( atunci când te înscri ca reprezentant primeşti un cod, dacă alte persoane se înscriu cu codul acela tu vei câştiga). Vei câştiga 10% din fiecare comandă a lor fără nici o responsabilitate, doar să îi aduci în sistem(vei câştiga un procent mai mic şi din comenzile celor înscrişi de prietenii tăi). Acest lucru îl poţi face vorbindu-le prietenilor despre beneficiile Lady’s, postând anunţuri pe internet(imaginaţi-vă câţi reprezentanţi aţi atrage dacă aţi aloca o oră pentrposta anunţuri pe diferite site-uri), îmărţind pliante pe stradă(nu e greu să faci un pliant pe calculator, iar costurile sunt mici, şi se scot apoi). Posibilităţile sunt multe în funcţie de creativitate. Oameni sunt de obicei receptivi, pentru că fiecare îşi doreşte un venit în plus.

4. Afacere fără riscuri

Mai sus ţi-am prezentat cum poţi câştiga cu Lady’s, dacă faci acele lucruri şi mai investeşti şi timp şi pasiune sumele pot fi mari. Dacă îţi doreşti Lady’s poate deveni o afacere, chiar una la domiciliu(dacă înscri reprezentanţi folosindu-te de internet)! Desigur orice performanţă se realizează în timp, gâdeşte-te ca la servici lucrezi 8 ore pe zi, minim 5 zile pe săptămână timp de 30 de zile până să obţi un venit.

Dezavantaje

Comanda minimă e de 100 lei(la preţ de reprezentant)- însă din punctul meu de vedere nu e o problemă, tot timpu am avut fără efort comenzi mai mari.

Uneori anumite produse nu sunt în stoc şi trebuie aşteptat până să le poţi comanda.

Avantaje

Nu ai nici o obligaţie, poţi renunţa oricând dacă nu îţi place fără nici o pierdere;

Primul catalog este gratuit, la prima comandă primeşti gratuit un set de testere de parfumuri, în plus primeşti punguţe şi tot felul de materiale;
Castigi pana la 42:% uite linkul de incriere http://ladys.ro/? affId=FN4rIeEt daca ai intrebari lasa-mi un mesaj pe TPU