| Yoคna a întrebat:

Cat castiga un reprezentant la avon?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Depinde de comanda si de disscont.
Eu abia am inceput. Am avut comanda de : 320 lei noi. Am primit cadou un ceas si un parfum, coletul acasa [ pentru care am dat 8, 5 lei, din discont]. Si 47 de lei i-am luat eu, fara taxa de adus acasa.

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Nu este o suma fixa, depinde de comanda ta, si primesti 15 % din ea, iar uneori mai sunt oferte.Insa mai priemsti si produse pe langa asta tongue

| aliceinchains a răspuns:

Bună,
Păi depinde. Poți avea discount între 15% și 25, cam așa...în funcție de cât ai comanda...Comanda trebuie să fie minim de 110 lei, pentru care primești 15% discount.
Zi faină!

| Biib28 a răspuns:

10% din valoarea comenzii. :*
Fundă? puppy dog eyes. Te rog. puppy dog eyes