| Alison95 a întrebat:

Cat costa intrarea in Bamboo club?

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Intrarea in clubul Bamboo costa in jur de 100 de lei, depinde de ziua in care te duci si de zona.

| yo547 a răspuns:

Depinde de zona in care locuiesti.

| Visitor a răspuns:

Si normal ca separat cum de 100 sa fie si intrare si bauturabig grin

| iarin a răspuns:

In general intrarea in club e in jur de 15 lei happy. Si specifica din ce zona esti!

| BeautifullGirll a răspuns:

Ultima oara cand am mers era 1 milion si era sambata. Nu stiu daca in cursul saptamanii este mai mult sau mai putin.

| Alison95 explică (pentru BeautifullGirll):

Si de anii aia se primesc si bauturi sau bautura costa separat?

| BeautifullGirll a răspuns:

Este intre 50 lei si 100 lei.