| baby1111 a întrebat:

Yorkshire terrier sau bishon maltez?

5 răspunsuri:
| ViseColoratee a răspuns:

Yorkshire terrier love strucklove struck

Sunt cei mai adorabililove struck Mai ales aia mici, toylove struck

| Luissa123 a răspuns:

Amindoi sunt foarte draguzi si simpatici deci nu pot sa aleg
uite cate informatii despre ei:
http://www.acasatv.ro/animale-de-companie/top-10-caini-de-talie-mica.html

| Xedonna a răspuns:

Yorkshire terrierhappy am eu unul e incredibil.e cam prostutlaughing) dar nu-i panica!

| IuliaaandaaaIsbff a răspuns:

Yorkshire terrierwinkingsunt mai cuminti si mai dragutiwinking

| cutzualb a răspuns:

Yorkshire terrier sun mai draguti mai adorabili si mult mai jucausi!