| RAY a întrebat:

Cat de curioși sunteti? Cât de mult va plac misterele? Ce fel de mistere? Sunteți fricoși de fel?

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu sunt curioasă de fel.
Cât despre frică, sunt o persoană anxioasă.

| Freya1 a răspuns:

Sunt destul de curioasă si imi plac misterele.Ma uit ala filme de genul si citesc si carti de genul.
Nu sunt neaparat fricoasa cand vine vorba de asa ceva, dar iti dai seama ca uneori anumite lucruri iti dau fiori reci.

| NotNamed a răspuns:

Foarte curios. Imi plac misterele despre univers, despre societate, despre secretele marilor puteri mai ales ale USA, despre istorie, despre provenienta religiilor, mai multe. Fricos nu sunt de fel, doar de inaltime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O curiozitate doar puțin peste medie. Îmi place să aflu cum gândesc oamenii. Frica uneori e mai puțină decât ar trebui să fie, alteori prea multă. Dar nu mă consider fricos.