| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cat de departe se aude vocea ta?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pana in locul de nastere al timpului.

| Rukhsandra a răspuns:

Destul de departe... dca ma calci pe coadawinking

| tim a răspuns:

Pai a lu'mama se aude...cred ca daca smiley s-ar duce pe marte, cum canta, ar trebui obligatoriu sa-si puna termopane, altfel nu ar putea dormi de mama (care ar fi pe pamant). laughing

| DanielJackson a răspuns:

Inteligenta intrebare! pai depinde cine o aude si unde. daca o aude cine aude foarte bine, si e un loc cu multa liniste...chiar si 20km probabil, sau chiar mai mult, in functie de conditiile meteo. oricum, ar fi o provocare sa verifici asa o chestie.

| Yuji a răspuns:

Atat de departe incat nici eu nu o mai aud.