| RAY a întrebat:

Cat de dependent esti de seminte?

Moartea In Coaja :)) https://www.youtube.com/watch?v=chpSrbQVowE

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Obisnuiam sa mananc o gramada, mai ales cand ieseam afara vara, nu ai cum sa nu golesti pachetele, sunt prea bune, imi tineau si de foame daca nu mancam nimic pana atunci.

Nu e vorba de dependenta, dar pot sa golesc un pacher fara probleme oricand.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai vazut acel video?

| Henrypericolpublic a răspuns:

Vara trecuta la televizor mâncăm multe semințe de dovleac "dement" ca-s cu bani.Dar acum nu.Video-ul e fain dar ciudat?

| RAY explică (pentru Henrypericolpublic):

Inseamna ca esti autist