| razadeluna a întrebat:

Cat de des mancati alimente grase? si cam ce? branzeturi, mezeluri, etc? zilnic?

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, zilnic din pacate.

| andy_3925 a răspuns:

Din pacate zilnic.In ziua de astazi este paroape imposibil sa mananci sanatos.Pana si fructele si legumele eu e-uri.eu mananc foarte multe dulciuri, dar am grija sa includ in alimentatie si alimente sanatoasebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tin cont de ce mananc. Cand am pofta de ceva, ma duc si-mi cumpar. In general, nu prea imi plac mezelurile, dar nici mancarea gatita. Sunt tare pretentioasa la macare si un afara de 2-3 feluri, mai nimic nu ma multumeste.