| dancapitan a întrebat:

Cat de des mancati ceapa cruda?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cruda cam deloc.doar cand mai pun la salata.

| fluturas a răspuns:

Niciodata, nu-mi place big grin

| luiza a răspuns:

As manca in fiecare zi daca nu ar ramane mirosul ei, asa doar foarte rar, atunci cand nu mai ies.

| Ana a răspuns:

Niciodata

| Biby a răspuns:

Nu mananc legume! Mai ales ceapa, cateodata morocovi.

| Shuellen a răspuns:

Eu nu mananc ceapa cruda decat cu ciorbe fierbinti de sezonhee hee. Poti incerca si tu.

| TraficDeMentosane a răspuns:

MIe imi place... dar numai cea rosie big grin ...si nu mananc des pentru ca miroase.straight face in fine cred ca odata in 2 saptamani big grin cand nu mai ies din casa laughing

| BlueBolty10 a răspuns:

Foarte des, sunt bune pentru organism si au si un gust bun, iute, dar mie asa imi place, la fel si usturoiul, le-as manca mereu, dar uneori nu se potrivesc cu ce mananc, de exemplu cereale cu lapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maninc de cite ori am, multi se feresc de ceapa si usturoi din cauza mirosului dar nu stiu cit de bune sunt acestea pentru organism