| Mary Marry a întrebat:

Cat de des mancati de la fast food?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Nu chiar des.Cand nu apuc sa ajung acasa si sunt prin apropiere sau cand mi-e pofta.Cam de 2-3 maxim 4 ori pe luna.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Destul de rar si doar de pofta. thinking Cam o data pe luna-doua. Oricum nici nu e sanatos.winking

| fluturas a răspuns:

1 pe an laughing pot sa zic ca deloc nu mananc la fast-food happy nu-mi place laughing tongue

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În medie cam o dată pe an.

| Tourniquet a răspuns:

Salut.
O data de doua ori pe luna cand mi se face foame si sunt prin oras imi iau ori o pizza de la Springtime ori un McChicken laughing.
Pa, pa :]

| Roby67 a răspuns:

O data, de doua ori pe saptamana. Si nu mananc, iau numai o gustare.

| Aliyaa a răspuns:

Foarte rar.Doar cand merg prin oras si mi se face foame maxim de 3 ori pe lunahappypentru este nesanatos

| fame a răspuns:

O data pe luna happy