| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de des mancati la fast food?

9 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

O data la luna

| Dismally a răspuns:

O data - de doua ori pe an poate, cand nu am ala alternativa.

| oglindasultanului a răspuns:

N-am mancat niciodata acolo, fac eu acasa, dar nu orice scarbenie.

| AC4S4 a răspuns:

Cam o data pe luna.

| ziftode a răspuns:

Faci survey?
cei din orase mari tind sa manance mai des, mai ales cand ies la un Mall/Film, ca sa nu mai vorbim de cinema-ul din Baneasa la care poti sa iti faci abonament si sa vezi cate filme vrei
cei de la tara in general se roaga pur si simplu sa aiba un fast food la ei in orasel, chiar am mers odata cu treaba in Campina si (la momentul respectiv) era un singur fast food in tot orasul!

| ziftode a răspuns (pentru ziftode):

Care mai era si inchis big grin

| ForeverAlone97 a răspuns:

O dată pe săptămână

| Henrypericolpublic a răspuns:

Eu mănânc cam o data pe luna sau o data la doua luni.As vrea eu mai mult dar nu e sănătos.

| JiminieGotJams a răspuns:

Stau in Targoviste, la noi nu sunt multe fast food-uri.Ma duc uneori prin Bucuresti si m-ai mananc de acolo. Aproximativ de 6-7 ori pe an