| StilFeminin a întrebat:

Cat de importante mai sunt bunele maniere in ziua de azi?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Importante sunt deoarece cand iesi cu persoane mai de varsta 3º care au peste 40 de ani apreciaza gesturile bune dar cu tinerii din ziua de azi nu are rost sa te inchini in fata lor, vorbesti bine si daca vezi ca face misto atunci tu procedezi la fel.

| Rockărița a răspuns:

Pai in ziua de azi tinerii nu mai respecta bunele maniere.Pentru ei bunele maniere in ziua de azi nu inseamna nimic, dar pentru mine inseamna foarte mult.

| Reigns a răspuns:

In ziua de azi multi nici nu stiu de acest cuvant "bune maniere"

| anna_8790 a răspuns:

Pentru mine una sunt foarte importante mereu ai nevoie de ele