| MisterDariusBoy a întrebat:

Cat de mult trebuie sa sari coarda intr-o zii ca sa se vada ceva rezultate?thinking :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la ce îți trebuie antrenamentul ăsta?
Rezultatele apar în minim săptămâni dacă te antrenezi zilnic între 30 și 60 de minute cu mare grijă la alimentație care trebuie să fie săracă în calorii pentru a consuma masa adipoasă și a tonifia musculatura!
Pa, pa.

| GiuliaLuvJudasPriest a răspuns:

Iubita,dacă vei sări coarda,nu vei slăbi. Încearcă rolele, bicicleta, înnotul.Astea sunt soluţiile.

| Daiana_4041 a răspuns:

Depinde cat vrei sa slabesti daca vrei mult atunci cam 10-15 minute pe zi.