| SecretDarky a întrebat:

Cat de rai sunt demonii

18 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Sper sa nu crezi ca ei exista.

| Speed99 a răspuns:

Sunt chiar de treaba. Imi place sa le citesc cartea lor preferata, Biblia.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Speed99):

Uuuuuu,ai citit Biblia?

| Speed99 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Dua, pai ce, nu stiai ca vreau sa ma fac preot? Iau banii de la prosti, ce imi pot dori mai mult de atat?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Speed99):

Futi copii.Sa nu uiti ca poti face si astawinking

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu sunt rai, doar au bunatatea pe minus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem chiar de treaba. Nu crede ce spune religia.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt Lucifer adusese libertatea oamenilor, care erau prinsi in nestiinta in gradina edenului.

| 393Dan a răspuns (pentru syd2):

Si rusii tot le-au adus libertate moldovenilor, care erau prinsi sub romani

| syd2 a răspuns (pentru 393Dan):

Cred ca ai facut o relativitate cam cliseica, totusi nu mai are important.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, ceva asemanator urma sa spun si eu. "Uita-te in oglinda".
Ca no, cica fiinta care seamana cel mai mult cu demonii din mitologie este omul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Secolul 20 e cel mai bun exemplu. Primul si al 2 razboi mondial. Vietnam. Si astea sunt doar top 3.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Manipularea,setea dupa bani,pofte trupesti, mandria, gelozia, lenea, etc, cam astea ne definesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Cum bine zice inceputul la melodia asta https://www.youtube.com/watch?v=iop5yVCimYk

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

O știu piesa. Old but gold.

| 393Dan a răspuns:

Te-as sfatui sa nu-ti incerci norocul