| AvalohAlyn a întrebat:

Cât % te bucuri de viață?

16 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sa vezi ca cea mai mare bucurie a mea este cand vad sodomistii si gomoristii in plina actiune, sau atunci cand ne comportam ca niste animale unii cu altii, SAAAU atunci cand avem presedinti cu "N" case... rolling on the floor!

| SilentRain a răspuns:

0,1

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Daca e 0, 1 nu mai intrai tu pe TPU erai internata la psihiatrie sau te sinucideai de mult.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca stai pe TPU, nu esti internat la psihiatrie laughing?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Am lasat o mai moale cu TPU
Sper sa imi reiau viata de acum 1 an sau probabil ma voi sinucide nu stiu ori o sa omor pe cineva naibii stie laughing sper o musca si nu daca stai pe TPU in limite normale nu toata ziua si toata noaptea nu esti pacient, TPU nu e chiar asa de rau acumulezi informatii noi cand stai prea mult atunci e nociv vad ca TPU e mai in trend ca Facebook.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt moartă de mult, eu nu trăiesc doar exist si atât

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Poate suferi de sindromul zombie laughing off mai copii va luat tehnologia mintile la toti happy ai TPU deci existi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Pentru regenerarea parului ai nevoie de minodixil, daca te simti singurica as putea sa trag o vizita pan la tine desigur daca imi platesti tu biletulaughing cerintele mele sunt sa ai un ten alb sau aproape alb sa nu fi grasa si restul nu ma prea intereseaza big grin stiu sa fac si cartofi prajiti si cartofi piure si mai cateva feluri de mancare daca nu invat pana vin la tine sau poti veni tu la mine. Dar eu zic mai bine sa te calugaresti si tu si utilizatoru ce o pus intrebarea laughing

| gemeni6226 a răspuns:

40%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba alin eu zic sa te duci pe muntele athos, lumea asta nu e de tine viata e prea dura pentru tine.
Eu aproape mi-am revenit din anxietate tu nu stiu ce ai. depresia in schimb ma terorizeaza sau satana se tine dupa mine. ai fost sa iti verifici tiroida?

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Eu am toc avansat, anxietate sociala accentuată dar cea și normala și stări depresive.Toc-ul mă supără cel mai mult.Acum stau acasă pe pensie de boala.Nu mi-e chiar așa de nasol,sunt alții și mai rău, dar n-aș zice deloc că viața în schimb e de tinelaughingEu vreau să trăiesc totuși.Cata vreme exista părinții o sa fie ok, după mai răulaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Traiesti dar traiesti in umbra, oricum eu nu sunt un anonim care si o petrecut intreaga viata in umbra eu macar am avut viata sociala ceea ce tu probabil nu o sa ai niciodata in aceasta viata pe mine din orasul meu mai ma cunosc cativa pe tine nema e ca si cum nu ai fi exista.eu am anxietata generalizata e mult mai grava decat cea sociala si agorafobie si totusi ies afara din casa si locuiesc si intr-o zona periculoasa tu probabil ieseai numai cu parintii afara ca singur nu cred ca aveai curaj. Si ce si eu sufar de tulburare de personalitate schizoida si totusi de mult ori mi am depasit conditia. Acum recunosc sunt asocial, izolat da cum am fost eu tu nu o sa fii si eu fata de tine sunt in stare sa imi depasesc problema tu nu poti. Ea spune-mi tu mie ai avut tu in viata ta vreo relatie de macar 1 luna cu o fata? Ai intretinut vreodata sex cu o fata? Nu cred! Toata ziua man te plangi pe TPU ca o muiere ti sa zis de atatea ori ce sa faci ca sa te schimbi si nu ai pus nimic in practica.tu esti barbat sau femeie? Pe bune? Altii au schizofrenie, si nu se plang atat ca tine nu vrei sa faci nimic sa iesi din conditia asta macar la psiholog ai fost? Trebuie sa mergi des nu odata la 6 luni.de la ce ai facut toc? Ti am dat si mesaj in privat si numele acelui om care te poate salva si nu vrei sa faci nimic. si nu inteleg de ce ti frica de moarte cand tu esti inexistent si suferi in tacere. ce o sa faci cand nu vor mai fii parintii tai vrei sa te intretina toata viata ca ai toc? Cine e de vina nu tu ca nu te-ai dus la doctor cand trebuia?
Eu sunt in halu asta daca vrei sa stii din cauza societatii sunt o victima nevinovata care le trage pentru altii sunt discriminat si marginalizat oriunde merg sunt atacat subtil nimeni nu are curaj sa imi spuna ceva in fata, poate cativa dar aia nu sunt bolnavi psihic si tot nu ma dau batut lupt si nici nu pot sa le rup dantura ca majoritatea sunt minori dar am fost discriminat si de adulti de mic copil din cauza culorii am fost discriminat ce zici de trauma asta? Ai putea sa treci tu peste asa ceva? Nu cred! Tu realizezi ca esti o leguma? Scuze ca iti zic da cam asa e.

| xeum a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot respectul maestre, multa sanatate, bucurie si tot ce-ti doresti!

| Florin9Florin9 a răspuns:

| VictorJulien a răspuns:

-0,000001%

| anonima182000 a răspuns:

40%