| Alverto a întrebat:

Cât timp credeți că ați supraviețui unei apocalipse zombi? Și cu cine?

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Mult și bine daca am net și mănâncare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 10 ani, Singur m-as ascunde prin paduri

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu, ca in viata nu e ca in filme.Se poate ca in doua secunde înainte să apuci sa te adapostesti sa te omoare unul si aia e.Rar vezi oameni ce supraviețuiesc eroic în cazuri extreme, alea sunt filme.
Probabil as incerca sa adun tot ce e necesar pentru trai, sa ma inarmez cu orce se poate sa ma apar, sa gasesc un adăpost sigur si de nepătruns si sa imi calculez șansele.Cu cine nu stiu, probabil cu cine se va nimeri cand o voi lua la fuga sau voi incerca sa supraviețuiesc.

| isemilia a răspuns:

Nu știu, dar ar fi interesant. Maxim o săptămână, presupun.

| DonEduardo a răspuns:

Depinde ce intelegi prin a supravietui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cel putin cativa ani.
Mai ales daca ma aliez cu alti supravietuitori.
O sa sterpelesc toate conservele care se tin bine ani de zile si o sa imi gasesc constant noi ascunzatori. Posibil creez si arme...
Asta daca nu cedez psihic si ma sinucid. happy

| Dismally a răspuns:

Pana la final big grin Asta daca ar fi zombi ca in filme, sa ii omori foarte simplu lovindu-i in cap... In realitate este dificil sa spargi un craniu.

| oglindasultanului a răspuns:

Cred ca as adormi cu vreunu si nu m-as mai trezi