| anonim_4396 a întrebat:

Câtă iubire o avut fostul sa mă denigreze in ultimul hal prin sat că sunt o bețivă, curva, eu care nu consum alcool?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Se spune ca un iubit/a numai atunci o/il cunosti cu adevarat cand va certati sau in cel mai rau caz cand va despartiti, si mare dreptate a avut cine a zis asta!
Oricum cine te cunoaste stie cum esti iar de va auzi ce se spune despre tine iti va lua apararea si va spune adevarul!
Deci nu conteaza ce vorbeste cine te-a apreciat inainte te va aprecia si de acum incolo si nu va da crezare unor astfel de vorbe...