| anonim_4396 a întrebat:

Cata zapada este la voi? In Bucuresti cca 10 cm si ger - 4 grade.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot in Bucuresti e destula zapada si asteptam zloata, mocirleala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ninge mărunt, nu bate vântul şi temperatura este de -2 grade Celsius. Toate astea la Piteşti.
Pa, pa.

| alex555 a răspuns:

La Breaza ninge de 2 zile si e stratul de 20cm si la ora actuala sunt -2 grade

| juniper a răspuns:

Si la mine tot atata zapada este.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

In valcea e stratul cam 5-10 cm, ninge de 2 zile incontinuu asa de frumos fara vant chair e frumos.linistit,si grade nu stiu cate suntbig grin,[bucurati-va de zapada cat mai ee la maximlaughing!kiss]

| Teooo a răspuns:

In Timisoara ninge de 2 zile fara incetare. Stratul de zapada e de 10-15 cm. E superb! La ora actuala sunt -2 grade celcius.happy