| anonim_4396 a întrebat:

Cate cereri de prietenie aveti? Eu am 21 de cereri :\

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu mai am nici una. Cele care nu îmi convin le șterg. Nu accept decât prietenia oamenilor pentru care simt că le port respect, prin prisma calității răspunsurilor oferite.

| Clorox a răspuns (pentru Bacemi):

''prin prisma calității răspunsurilor oferite''
Ma mir cum de esti prieten cu mine laughing

| Bacemi a răspuns (pentru Clorox):

Uneori mă dor ochii şi mă grăbesc.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Bacemi):

Ouch!

| RAY a răspuns:

In prezent 0 am

| Drimmero a răspuns:

0 momentan

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Accepti cererile de la necunoscuti sau ai doar persoane in lista pe care le cunosti?

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Mie imi intra direct uneori, dau sa vad profilul cand vad o notificare, si ma trezesc cu Nea Caisa in lista mea, dar il sterg, ma uit sa vad de cand are contul, ce raspunsuri da, nu tin toate tentativele de oameni in lista.

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Eu am doar 5 prieteni.
Se pare ca sunt foarte selectiv, niciodata n-as accepta cereri ca nebunu' doar de dragul de a avea multi prieteni, sunt bine cu aia 5 ai mei laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Se pare ca si eu sunt acolo/

| GoldenZenith a răspuns:

Nu mă place nimeni.

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Off, te plac eu, poate te face sa te simti mai bine laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Oh, stop it! blushing

| syd2 a răspuns:

Tot timpul credeam ca esti fata :/

| Clorox a răspuns (pentru syd2):

Ai crezut prost, acest profil este mai mult dedicat diavolitei de la avatar laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Paiiiiii 8======D.

| Caro34 a răspuns:

Nu ma intereseaza cererile ci prietenii sa fie: adevarati, magici, de suflet - cererile sunt mai putin importante, daca nu sunt trimise! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt foarte prietenos, dar nu vrea nimeni sa fie prieten cu mine pe aici si nu inteleg de ce. Mda, viata e nedreapta.

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este nedreapta, esti nou pe aici, trebuie sa fii mai activ si o sa primesti si cereri laughing

| 393Dan a răspuns:

N-am primit una de vreo cateva luni deja;-;

| Clorox a răspuns (pentru 393Dan):

Naspa mai, eu nu vreau sa primesc si tot primesc...

| WithinShadows00 a răspuns:

Niciuna. Asa am setat cel putin de cand a aparut optiunea de acum vreo 3-4 ani.