| RAY a întrebat:

Cate conturi folosesti pe TPU?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Bine Ray, e asa cum vrei tu

60 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ce miracol ma? laughing

| RAY explică (pentru SilentRain):

Tea posedat sfantul duh in seara asta

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Haaa?

| Bogdan70001 a răspuns:

Esti mana in mana cu staff-ul TPU sau? big grinD Este interzis sa ai 2 conturi, deci cine ar recunoaste? big grin

| LoveSleep a răspuns:

Unul in care sunt badass, unul in care întreb cum sa scap de m@sturbare si din astea si unul prin care întreb lucruri gen cum se bate un cui, ca să nu par prost pe contul badass.

| LoveSleep a răspuns (pentru Catrice):

Orbesc cand iti citesc raspunsurile dupa ce ai zis acum ceva timp ca o rupi in facut sex. Dar dupa cum scrii pare ca ai 12 ani si nu te place nimeni in viata reala.

| SilentRain a răspuns:

Cat ești de bulnajiu...

| RAY explică (pentru Bogdan70001):

Iti dai seama ca de asta am desemnat raspunsul castigator

| RAY explică (pentru SilentRain):

Scopul scuza mijloacele

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Replica patetica, tot bulangiu ramai

| RAY explică (pentru SilentRain):

Asta e ca, o sa va maresc salarile, pensile dar va iau inapoi banii prin taxe mai mari, ai fost tu vreodata sincera cu mine?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Indiferent de răspuns, tu oricum crezi ce vrei, ba mai mult vii și cu propria varianta totala aberanta

| RAY explică (pentru SilentRain):

Vezi asta inseamna om hotarat,stie raspunsul de la bun inceput,pe naiba ca nu a fost mereu asa, nu sunt asa, asta se vede si pe TPU, dar, tu cum mai mintit mereu cum sa te cred

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Te-am trollat acum 500 de ani și tu ai rămas fixat pe asta
Nu te mai trollez de mult, nu ești tu capabil sa faci diferența dintre caterinca și seriozitate

Sunt curioasa, în afara de fetele din familia ta, mai ai încredere tu în fete?
In băieți ai, din punctul tău de vedere doar fetele mint
Automat tot ce spun eu e o minciuna pentru tine, repet doar pentru tine
Vorbești fără să cunoști, sa știi realitatea, doar îți dai cu părerea din spatele Pc-ului

| Zas a răspuns:

Unul,tu?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Sunt curioasa, în afara de fetele din familia ta, mai ai încredere tu în fete?

Daca a crede inseamna convingere oarba in cineva = nu am incredrere in absolut nimeni si nimic, dar, persoanele care miau demonstrat prin fapte ca sunt de incredere stiu ca pot avea incredere in ele in prezent, ce o fi in viitor nimeni nu stie

| Catrice a răspuns (pentru LoveSleep):

Da, sunt singura, cu logodnicul meu, vineri fac 25 ani...
Ce viata trista am crying

| mentholinks a răspuns:

Folosesc unul. Mai am unul dar nu prea il folosesc. Ma gandesc sa le sterg pe amandoua.

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

In cazul asta, nu știu ce nebuna o sa lupte pentru încrederea ta, pentru tine
Concepția ta e un pic extrema, te condamni singur la singuratate

| Theo94 a răspuns:

1, dar l-as sterge si as face altul.

| LupusDei1993 a răspuns:

Eu cred ca Steregoi si-a dat block pana si la majoritatea conturilor secundare, datorita unei crize de personalitate multipla.

| RAY explică (pentru SilentRain):

Dar,nu trebuie sa lupte ca nu oblig pe nimeni

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Poate te lovește nororocul și se indragosteste un de tine, la asta ma referam
Și la faptul ca îți uciz singur sansele
Trebuie sa recunoști, ești o provocare umana

| RAY explică (pentru SilentRain):

Adica tu crezi in oricine orbeste?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar orbește, in unii 50 % în alți mai mult, in alte persoane nu cred deloc

| RAY explică (pentru SilentRain):

E normal, cu toti credem in alti in functie de faptele lor, dar, cateodata credem orbeste si suntem dezamgiti ca avem asteptari

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu ai așteptări, n-ai nici dezamagirii
De aia îmi place sa tratez oameni ca pe gândaci, știu de existenta lor și nu îmi bat capul cu eii
Persoanele de încredere sunt de încredere iar de restul nu-mi pasa

| lilianaadelina a răspuns:

1 perfect

| RAY explică (pentru SilentRain):

Wow ce afirmati

| lilianaadelina a răspuns:

6 cai frumosi