| Bombonikaaa a întrebat:

Cate misiuni sunt la Gta San Andreas ca deja m-am pilictisit, da ma puteti ajutati la misiunea aia d la Cv dupa ce terminati misiunile cu catalina

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Sunt 100 de misiuni. Eu nu am putut sa trec de flying school ca aveam un bug si exploda avionul in aer laughing. Daca nu te descurci la o misiune, cauta tutorialul pe youtube, sigur gasesti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 130 misiuni si de la alea cu catalina mai ai mult sa-l treci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 100 de misiuni. daca vrei sa te ajut cu gta ma poti contacta la adresa mea de mes:www.calin.radar@yahoo.com.ID meu este calin.radar.eu am terminat tot jocul de 11 ori si nu m-am plictisit