| andreinastiuc a întrebat:

Salutate TPU as dori sa ma ajutati cu urmatoarea problema :Joc gta san andreas si am facut misiunea aia *up up and away*si dupa ce am terminato nu mai am locuri in care sa mi continui misiunile adica cercurile alea rosii ce pot face ca sapot continua misiunile please

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Breaking the Bank at Caligula's e urmatoare misiune, dar iti trebuie cardul de la Millie.
Ca sa obtii cardul, o scoti la intanlirii de cateva ori parca sau o omori.

1 răspuns: