| StrongHeart a întrebat:

Cate ore pe zi petreci la computer? Ce faci tot timpul asta?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tot timpul. Mă distrez. Mă fac că fac ceva. Mă plimb prin lumi virtuale. Nici nu știu cum trece timpul, astfel am anihilat timpul.

Opriți dricul!
Mortul vrea să bea un Cico.
Cico dacă ar bea,
Mortul poate ar învia.

| SilentRain a răspuns:

Nici o ora, n-am pc

| RainmakerX a răspuns:

Pai cum sa-ti zic... cam 6-8 ore pe zi.
Tot ce invat este pe calculator, chestiile care tin de munca le fac pe calculator, mai vorbesc cu prietenii pe mess (de pe telefon dar as putea si de pe calculator). Nu ma joc pe calculator. (cel putin nu o mai fac)

Dorm vreo 8 ore in fiecare noapte, iar in restul de 8 ore mananc, fac sport, ma pregatesc pentru ziua urmatoare, ies cu diverse prietene/colege caci unde sunt nu prea am colegi laughing E haios cand ajungi asa de adanc in friendzone.

Am zile cand il las pornit si cate 10 ore caci am de facut proiecte pentru facultate sau pentru voluntariat sau chestii pentru munca. Nu stau tocmai 10 ore, fac pauze, mai merg pe afara, imi fac cafea si ma intorc.

Mie imi place ce fac, ma bucur ca am ales asta dar banuiesc ca depinde si de tine cum iti administrezi timpul. Eu unul sunt destul de fericit, ies des la diverse, fac miscare, sunt destul de sanatos (zic eu), ma inteleg bine cu majoritatea persoanelor din jurul meu...

Ti-am spus detaliile astea caci la atatea ore pe zi cred ca as innebuni daca as fi singur si daca nu ar trebui sa interactionez cu diverse persoane.

Chestia pe care o tin cel mai mult deschisa este Youtube si il folosesc pentru muzica dar nu numai. Il tin deschis cand muncesc/invat/vorbesc cu persoane/fac curat/fac mancare... yeah, ai inteles ideea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vacanta maxim 2 ore, atunci ma joc fifa 19
Cand incep scoala sa-ti zic 3-4 ore, lucrez la proiecte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La computer/ laptop stau numai atunci cand am ceva pentru școala de scris si ca sa nu stau pe telefon intru pe laptop ca e mai bine. Dar in rest chiar nu stau.
Aș zice ca stau odata la cateva saptamani laughing