| Thecurious a întrebat:

Cate ore petreceti sau lucrati in fata monitorului?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tot timpul, adică 8 ore, pe care le dedic muncii.

| Thecurious explică (pentru sadrian46):

Imi permiteti sa va intreb. Cum ar putea un tanar sa comunice cu lejeriate, relaxat cu persoane de varsta a treia, respectand, desigur, normele de bun simt ce se cuvin?
Cum ar putea el-tanarul- sa ii inteleaga mai bine pe cei cu 10, 20, 30, 40 de ani mai in varsta?

| Catrice a răspuns:

4-6 ore. Deși munca presupune asta, atunci când trec la lucruri fizice (documente, dosare), chiar dacă stau în fata monitorului, îl închid în acel moment.

| SilentRain a răspuns:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde
uneori 2-4 ore
uneori, în ultimul timp, 12-14 ore :-s

| DeathOfDreams a răspuns:

Sunt zile când îmi duc laptopul la facultate fiindcă am nevoie de el, iar când ajung acasă mai stau câteva ore să termin ce am de făcut.
Sunt altele când stau aproape toată ziua, având treabă pe el. Mai ales că m-am apucat recent de Java și acord mult timp laughing
Plus zilele de seriale.

| Rhea44 a răspuns:

Depinde cu cine vorbesc și ce fac