| Anonim_4797 a întrebat:

Cate tipuri de rock cunoasteti? puteti da si exemple de formatii/cantareti/cantarete, de la noi, dar mai ales din afara happy

Răspuns Câştigător
| Eliut a răspuns:

Rock, Hard Rock, Alternative rock, Punk-Rock

Metal, Heavy metal, Core metal, Death metal

Children of Bodom, Cradle of filth, Nirvana, Drowning Pool, Alesana, AFI, Good Charlotte, Guns n 'Roses, Black veil brides, Hollywood Undead, Dark Funeral, Bring me the horizon, Bullet for my valenite, My Chemical Romance, Lordi, Deathstars, eyes set to kill
Sunt posedabile trupele happy Mai ales Cradle of filth-nymphetamine si Children of Bodom - Oops I did it again, le ascult de 3 ani, fara oprire, si inca le ador, sunt mort dupa ele happy eliut. only [ID] daca nu te superi, da un add big grin

2 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

Paramore si Muse is cei mai tarihappy la muzica rock. parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ozyy Osborne
2.ManoWar
3.HammerFall
4. Tenacious d
5.MotorHead
6.Slayer
7.Linkin Park
8.Aerosmith
9. 30 seconds to mars
10.H.I.M
11.Ac Dc
12. One republic
13.Decapitated
14.The Gorillaz
15.Napalm Death
16.Rolling Stones
17.Grenn Day
18. Weird Al Yankovic
19. KorN
20. SpliKnot
21.Staind
22. Onyx
23.Vader
24. Possessed
25.Cryptopsy
26.Metallica
27.Guns’n’Roses
28.Nirvana
29.Six Feet Under
30.KreatoR
31.SlamHeader
32.Pain
33.Hollywood Undead
34.Three days Grace
35.Cannibal Corpse
36.Truda
37.Vama veche
38.Cargo
39.Vali Sterian
40.Costica Daviv