| Franci_3456 a întrebat:

Cateva "smecherii" pentru barn buddy? Sau noua modalitate de a fura cu catel[bolul plin]! Fundita:*Ms.

18 răspunsuri:
| symo_2907 a răspuns:

Nu cred ca exista mai ales cand atunci cand are mancare sad

| alexghi a răspuns:

Apesi tab, apoi cand ajungi la vecinul de unde vrei sa furi dai enter ii ascunzi cainele dar nu da ok ca iti va aparea eroare si poti fura asa si inca ceva inainte sa faci asta dai pe manusa de furat

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

O smecherie:
daca azi e 1 septembrie schimbi data de la pc cu o zi inainte
sper ca te-am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista. dar asa este un secret...strict profesional

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce a spus alexghi e bine. am facut si eu asa. da` nu stiu dc nu mereu imi iese. adica nu mereu, dupa ce am dat enter la vecinu` de unde vreau sa fur, imi apare chestia aia de unde pot sa ascund cainele. si nu stiu dc. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge chiar daca are catel incerci sh catelu te musca dar dai de multe or asa sh pana la urma poti fura iar apoi da click acolo unde scrie barnbuddy sh ferma se va reincarca iar tu vei avea sh ce ai furat sh aceiasi bani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt modalitati de a fura si-au data astia seama cat de inteligenti suntem si au reparat erorile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi Tab patratu galben trebuie s aincadreze friend's farm api dai click pe caine si furi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge e misto multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fura cu catel plin cu bol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai de multe ori pe fruc dau leguma sau ce are pana il iei si daca iti consumi banii dai si intri din nou si iti da bani la loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BRE, OAMENILOR NU MERGE PUR SI SIMPU CU ENTER SI Tab care imi lasa si mie un raspuns mai pe inteles ca nu merge nah, deci va rog, lasati un id ceva s inteleg sa-mi expicati si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu doarme catelul, sa nu furi ca te musca. Dar cand doarme si se gandeste la mancare poti sa furi cat iti da voie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai timpul cu o zi inainte, mergea 100% dar acum nu mai stiu pentru ca nu am mai jucat de mult.Totusi incearca
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tote smecheriile atea nu mai merg leau scoswinking

| Dionysus207 a răspuns:

Toate erorile au fost reparate nici o smecherie nu mai este.Aia cu TAB nu mai e sau aia cu schimbatul timpului nici aia nu mai merge.Astia s-au prins cat de destepti suntem asa ca si-au dat seama si ei la un moment si au reparat tot.Nici cu Cheat Engine nu merge