| ImmortalQueen a întrebat:

Cati ani are Dorian Popa (Andrei din Pariu cu viata)? Nu gasesc nicaieri varsta.

Răspuns Câştigător
| alina1990savin a răspuns:

Dorian Popa (Andrei Anghel din Pariu cu viata) este nascut pe 7 august 1988. Am gasit eu fara sa vreau pe Facebook.

5 răspunsuri:
| cristi4545 a răspuns:

25 de ani

| Crystynuk20 a răspuns:

Are 22 de ani...si este nascut pe 7 august in 1988... funda?

| alexandradobre2001 a răspuns:

Dorian are 23 de ani este nascut pe 7 august 1988

| delia4455 a răspuns:

Dorian Popa(Andrei din Pariu cu viata)are 22 de ani este un sait despre viata lui. drept sa zis este cam complicat si eu am facut cam greu fata despartirii dintre parintii mei ca si el.dar asta este...

| rapp4ever99 a răspuns:

Crystynuk20 cum poti spune ca dorian are 22 de ani si este nascut in 1988? Ia fa si tu calcululwinking sa vezi ca daca ar fi nascut in '88 ar avea 24 de aniwinking