| C3L1 a întrebat:

Cati ani aveti? Ce va place cel mai mult sa faceti?

(Cine e cel mai aproape de mine primeste funda!)

Răspuns Câştigător
| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai eu suunt mai micasad.Am 12 ani, si ce daca? PAi ce imi place sa fac? Sa invat, sa stau pe calculator sa ies pe afara sa ajut oamenii si imi mai place uneori sa lenevesc.happy

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

18 ani. Nu pot alege doar o activitate preferata, pentru ca sunt destul de numeroase si oarecum fara legatura intre ele. De exemplu: desenul, cititul (ca si genuri: horror, filosofie, mister, istorie, psihologie etc.), cantat la chitara, invatat limbi straine (finlandeza, in special), pictura etc.

| LolaLollita a răspuns:

Mereu am activitati diverse.

| cristiiiiiii a răspuns:

18 ani tongue mie unu imi plac masinile foarte mult laughing