| nikol a întrebat:

Cati ani aveti? Pun aceasta intrebare deoarece sa stiu si eu ce varste sunt pe site, stiu ca sunt si copii. E naspa ca in profil nu iti arata anii ca sa stii si tu cati ani au si ceilalti.Eu am 21 anisori happyVoi?

11 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

14.Off, sunt cea mai mica dintre toti cei care au raspuns sad

| winchesters a răspuns:

Eu am 15 :]]
Multi inainte.

| AndaWest a răspuns:

Multi inainte, eu am 19

| Dany_9065 a răspuns:

Pai.28
Cred ca sunt mai multi copii decat adulti...Dar nu cred ca are importanta.
Asta e doar o parere.si o zic pentru.ca am dat de multe intrebari stupide si raspunsuri aberante happy
Chiar daca vedeai in profil ce varta are fiecare, cu o singura poza (care poate fii falsa) nu iti poti da seama prea usor ca x are de fapt 15 ani si in profil apare 25, 34, 50 happy.
Cred ca a fost facut asa sa nu existe o diferenta vizibila de varsta, etc.Toata lumea sa fie egala din punctul asta de vedere happy

| adizzx a răspuns:

21 de ani am si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

45, pupa mana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 anisori, ma iei in brate?batting eyelashes dar trebuie sa ma si alimentezi, scrisul l-am invatat din revistele fratelui, meu adica din hustler si ceva futilitati despre motoare, yak.
Ai sani sa ma alaptezi sau nu? hai ca ma cheama tati la somn, bye.
P.S. Nu stii, in noaptea asta vine mos craciun sau nu? vino tu pana sub brad cu...cadouri.ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu ca este cam enervant dar unii utilizatori vor sa isi tina identitatea ascunsa si TPU este creat doar pentru a ajuta oamenii, asta a fost ideea. Intre timp, la sacaiala noastra rolling on the floor sa infintat si un chat devil. Deci exista metode pentru a cunoaste o persoana.

Multi inainte, eu am 15 ani happy.

| 7cLicK a răspuns:

Dar sti ce e naspa la aceasta intrebare? Ca te cam bagi cu japca in seamarolling on the floor...18 ani am si nu prea sunt copii pe sitebig grin

| morena_7355 a răspuns:

Eu 24...sa imi zici tanti laughing)))