| anonim_4396 a întrebat:

Cine este cel mai mic copilash de pe acest site, ca sa stiu ce fel de intrebari sa pun, pentru ca daca sunt multi copii degeaba scriu eu despre nanometeoriti. Ce varste aveti?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Actiunea ''prindeti hobbit-ul''.

12 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Atunci ai pus întrebarea greşită: Trebuia să fie "Toţi cei sub X ani să se semneze", unde X să fie limita de ani unde consideri tu că cineva poate înţelege nanometeoriţii

| BUBULINA a răspuns:

Ai cautat pe google intrebarea asta?
si despre "nanometeoriti" tot pe google?laughing

| costymaximus a răspuns:

Sfatul meu-cind se posteaza o intrebare, sa se puna o bulina rosie in mijloc cu virsta care nu e recomandata sa fie citita.

| Klara a răspuns:

7-8 ani...astea care intreaba cum pot deveni sirenerolling on the floor

| sorin a răspuns:

Cam putini Kinderi, hai iesiti sa v-a vada lumealaughing

| LORY a răspuns:

Am 14 ani si 7 luni big grin daca te ajuta cu ceva...

| Kqzu97 a răspuns:

Eu am 12.Adica nu ma incadrez in cei pitici... Sper ca ti-am fost de folos

| robyroby a răspuns:

Salut. Eu am 13 ani [ fac 14 in Aprilie ]. Daca ai ceva nelamuriri despre nanometeoriti [ Desi google`ul nu gaseste nimic la cautarea acestor termeni ] poti intreba, deoarece din multitudinea de useri care exista poate se gaseste unul care a studiat astronomia si iti poate raspunde la intrebari [ Daca e vorba de NanoMeteoriti laughing ].

| .::CyBeR::. a răspuns:

Am 14 ani, i-am implinit in decembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BUBU-LINA esti rautacioasa, si se vede, am cautat sa te evit pe cat posibil, nu vrei sa iei o pauza
Esti fata mare (?) ce dreak te comporti ca un copil?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

9 ani

| alynutzzza a răspuns:

Am 14 ani