| LilysdaS a întrebat:

Cati bani ai la tine acum

Răspuns Câştigător
| RoxiutzaRux a răspuns:

Nu am ...sunt leftera!laughing)

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Am o borseta pe masa cu leturghii, astepti pana ii numar?hee hee

| monyk a răspuns:

Buna, n-am nici un centhee hee...acum deocamdata n-am nici un leut la mine ca nu am nevoie si nu cred ca voi avea azi.IN portofel cred ca am ceva maruntaielaughing, ca mi s-au cam terminat banutii dar trebuie sa primesc curandhappy.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

50 bani, un bilet de autobus şi un chibrit.Acuma pe bune, câţi bani poţi avea la tine în faţa calculatorului?

| juniper a răspuns:

Nici un ban, de ce sa am bani cand scriu la calculator, doar nu vine o mana din calculator si-mi cere bani.

| Ea12345 a răspuns:

Nu am niciun leut la mine big grin dar am economii de ceva timp, planuiesc sa fug de acasa devil

| nobody_9468 a răspuns:

Nici macar un banhappy. De abia am facut baitza si nu e necesar sa umblu cu banii in buzunar acasatongue.In buzunarul de la geaca am aproximativ 30 rontongue, sper ca inca sunt acololaughing

Bafta.

| Roby67 a răspuns:

35€, si maruntul nu il numar, vreo 5-6€ Bine ca nu intrebi cati am la banca, pentru ca ar trebui sa dau o fuguta pana acolo pe vremea asta urata. happy

| cristianpopa a răspuns:

Tocmai am facut 1. 000. 000 $... i-am primit ieri, e un cec, se accepta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 lei. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0 lei. tocmai am iesit de la baie si sunt inca in prosop tongue Faci un sondaj ca sa vezi cat de afectata e lumea de criza?
laughing glumesc. pupic