| liliana77any a întrebat:

Ce platforme de socializare mai folositi?

Răspuns Câştigător
| BobTheCat a răspuns:

Pai, TPU, ocazional (cand nu am ce face) Pinterest si YouTube. Desi am Snapchat, nu l-am mai accesat de luni de zile laughing

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 14 ore | liliana77any a întrebat:
Ce platforme de socializare mai folositi?"

Ai 25 de ani si te intrebi de ce esti singura si nu-ti gasesti pe nimeni?
Uite de ce: fiindca ii cauti pe platformele de socializarea acolo unde NU ar trebui sa-i cauti niciodata, fiindca acolo gasesti numai gunoaie, numai mincinisoi, numai prefacuti.

| gabicoo a răspuns:

La fel ca tine: TPU.

Răspuns utilizator avertizat
| mODIN a răspuns:

TPU si Linkedin.

De Facebook, Instagram, Youtube, Reddit am scapat, din fericire.

| FreddieM a răspuns:

Cel mai mult Quora. TPU, uneori. Celelalte, FB Insta, etc, niciodata, maniera in care isi consuma ceilalti viata, ce mananca sau pe unde umbla, nu-i zona mea de interese.
Cheers