| vip 2010 a întrebat:

Cati copiii v-ati dorii sa aveti :S? Cate fete sau cati baieti >:

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O fata si un baiathee heeOri fac doi ori niciunul
Stiu din proprie experienta cat de singur te simti cand esti unicul copil al unei familii

| doar.pt.voi. a răspuns:

O fetita as vrea sa am. Mi-am dorit mereu sa am o fata.Nu-mi plac copii"baieti"hee hee

| Floreenofficial a răspuns:

Imi doream 3 initial dar am realizat ca-s cam multi, deci ma multumesc cu 2.
dar daca sunt de acelasi sex amandoi voi mai incerca odata. laughing tongue

| Ana a răspuns:

2 copii, o fata si un baiat

| DeNyyy a răspuns:

O fata si un baiat. daca se poate.gemeni

| matadoru a răspuns:

As vrea sa am 2 copii. Un baiat si o fetita.

| AdelinaC a răspuns:

Fetita... tata mereu zicea ca daca ai baiat perzi un copil, daca ai fata castigi un copil.

| lovenotsex a răspuns:

Gemeni 1 fata si un baiat:d...

| Adina a răspuns:

O fetitabig grin

| Aia cu cap mare a răspuns:

Eu nu vreau copii deloclaughingsi totusi daca as avealaughingas vrea sa am un baiat sh o fata... i-as lasa sa faca ce-ar vrea, as fi cea mai tare mama laughingpe bune, stiu ce inseamna sa nu te lase maicata la un concert rock pe care l-ai asteptat dinainte sa apara reclama la televizor si pentru care ti-ai strans bani de o gramada de timp sh cand ii concertu s-o auzi pe maicata ca nu te lasa...cam aiurea da' ce sa-i faci? ii maicata!laughing

| Tp42 a răspuns:

Eu as vrea tripleti. big grin 2 baieti si o fata. laughing daca nu, baietii sa fie gemeni si fata mai mare. happy eu provin din gemeni ( am o sora geamana ) si ma gandesc ca am sanse. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur copil sau 2(daca se nimereste sa fie gemeni). Nu ma intereseaza sexul acestuia/acestora.