| betty17 a întrebat:

Cati dintre voi daca vedeti o fata,, buna" va ganditi/va doriti sa...(intelegeti voi...cred:d)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa admir ceva frumos. dar nu doresc fiindca am acasa pe cea mai frumoasa la vremea ei, ca de aia am ales-o.

14 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Cand vad o fata buna ma gandesc ca va ajunge in rai; si sper sa nu ajunga raii in ea, scuzati expresia!

| Bacemi a răspuns:

Toti se gandesc. Nu cred ca e vreunu sfant sa zica nu. Chiar daca nu ai face nimic un gand nevinovat tot fuge spre ea.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu neapărat. Uneori când văd o fată bună pe stradă (care desigur e îmbrăcată provocator) mă tem că are creierul mai mic decât o minusculă bilă de fier. Vara.

| User a răspuns:

Da. Toti ne gandim la chestia astalaughing

| Catalion a răspuns:

E adevarat. Primul lucru care imi trece prin minte cand vad o fata super e cum arata dezbracata si cat de ca lumea ar fi sa fac sex cu ea. Pe urma ma gandesc cum e la suflet, ce personalitate are, oare o sa ma inteleg bine cu ea daca as fi cu ea. Pana la urma o sa conteze pentru mine cum e ea pe dinauntru, adica cat de frumoasa e pe dinauntru. Daca se dovedeste intr-un final ca e "urata" pe dinauntru, adica nu ma inteleg cu ea, e foarte materialista, fitoasa, nu prea am ce sa vorbesc cu ea, in acest caz o sa uit cat de frumoasa e pe dinafara si nu o sa-mi mai pese cum ar fi sa fac sex cu eabig grin

| betty17 explică:

Tepes,

nu toti sunt la fel de norocosi ca tinelaughing

| Sniper a răspuns:

Daca ne dorim sa ne'o frecam, nu! laughing
Daca ne dorim sa o facem cu ea, da! smug

| Mariusrap91 a răspuns:

Normal ca ma gandesc si nu cred ca exista din astia care nu se gandesc. Bine, poate nu se gandesc neaparat la s*x, dar un gand tot zboara prin mintea lor, un "mama ce-as luao pe aia" tot le scapa. laughing

| danutzzz1992 a răspuns:

Nu cred sa exista vreun baiat care sa nu se gandeasca oricat de cuminte ar fie el.

| gabryel a răspuns:

Ce intrebare ie asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici zana zorilor nu e mai buna ca a mea de acasa.parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mă gândesc? De ce eu nu arăt aşa fizic, şi de ce natura face aşa discriminare.Glumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma gindesc decit ca nu prea-i timp. A expirat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu ma gandesc sa o pun sa-mi faca curat prin casa, stiu ca si voi ganditi la fel...hai sa nu mai renuntam la ideea ca suntem niste mici puturositongue