| cucu a întrebat:

Cati dintre voi isi petrec revelionu la munk?
ceilaltzi ce alegetzi? prive party sau disco?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i inteleg pe cei ce merg in cluburi de revelion.Asta pot face tot anul.Petrecere cu prietenii.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu am fost azi la munca. De Revelion am liber. O sa facem o petrecere intre prieteni acasa la unul din noi.

| Bia:X a răspuns:

Disco... e mai ok decat acasa cu parinti pe caphappy dar daca parinti sunt plecati in alt loc e ok si prive partyhappy dar in cazul meu... discohappy:Xhappy u?

| muffin94 a răspuns:

Eu stau acasa si ma uit la tv.

| AlinPlaya a răspuns:

Prefer un restaurant sau daca nu se poate, la un prieten acasa. In niciun caz in "pietze".
Un an nou minunat