| corbulalbrosu a întrebat:

Cati dintre voi stimati useri v-ati instalat pe telefoanele voastre "bengoase" aplicatia de-a drepul ridicola numita arsenie boca? care prin absurditate "garanteaza" realizarea tuturor dorintelor.

Răspuns Câştigător
| Foxyyyy a răspuns:

Poate,dar pe astea sigur nu le cere nimeni laughing

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar un naiv, sa nu zic alta vorba, poate crede asa ceva.

| corbulalbrosu explică:

Doar curiozitatea m-a indemnat sa adresez intrebarea pentru a-mi da seama de nivelul de cultura a celorcare acceseaza acest site.

| R0R0 a răspuns:

Nu eu.
Nu cred in faptul ca o aplicatie se poate ruga pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu, mi-a îndeplinit toate dorințele.

| R0R0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune?

| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

nu.

| R0R0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma gandeam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi fiind 23 August, zi de mare sarbatoare candva, ma intreb? oare cati dintre voi ai defilat si ati purtata cu ''mandrie'' portretul lui Gheorghe Gheorghiu Dej sau pe cel al lui Nicolae Ceausescu?

| Foxyyyy a răspuns:

Exista asa ceva? laughing Cu siguranta cel ce a inventat-o prost nu a fost, cu aplicatii de genul poti face multi bani pe urma prostilor.

| corbulalbrosu explică (pentru Foxyyyy):

Da. Se roaga telefonul in locul tau. Aplicatia iti poate indeplini mai multe dorinte cum ar fi : sanatate, dragoste, bani, putere, practic absolut orice. Ma intreb daca poate da si minte si mai multa ratiune? rolling on the floor

| Foxyyyy a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Poate,dar pe astea sigur nu le cere nimeni laughing

| CristinaSNC a răspuns:

Nici nu stiam ca exista laughing

| Cσcσ a răspuns:

laughing Eu inca nu, dar o instalez acum. Sunt curioasa daca imi va indeplini dorintele. big grin

| Celcareajuta a răspuns:

Ce bine ca appstore filtreaza cacaturile.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Pe bune? Altceva nu au putut scoate pe Magazine Play?

| idonthaveaname137 a răspuns:

Fără ea nu aş fi avut ce mânca şi fu

ra. Trebuie să mulţumesc zilnic domnului Arsenie Floca pentru că mă veghează şi îmi spune când trebuie să scot mâna din buzunarul victimei.