| Dan a întrebat:

Cati doctori tineri ati intalnit? Eu am intalnit doi doctori tineri, o doctorita si un doctor, am discutat despre sistemul de sanatate din Romania.Imi place sa discut cu tinerii si oamenii in general.

Răspuns Câştigător
| Mixed a răspuns:

Buna Dan ...am intalnit foarte multi doctori ...doi dintre ei sunt nasul meu si matusa mea:X ...am discutat cu ei cam despre tot ce se putea...big grin
Si mie imi place foarte mult sa discut cu oamenii ...in special sa dau sfaturi... din acest motiv ma aflu aici pe TPU:X

4 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Salut! Din pacate doar doi pana in momentul de fata. Putini si buni. Spun acest lucru pentru ca sunt niste oameni care isi fac cu adevarat meseria si care sunt preocupati de semenii lor. Cu unul dintre ei sunt foarte bun prieten si putem discuta absolut orice, lucru care ma bucura tare mult, fiindca am invatat multe de la acesta si cu siguranta voi mai invata. Toate cele bune happy

| Scortisoara a răspuns:

Mai mulţi. Mie îmi place să discut cu oricine e capabil să poarte o conversaţie. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dau rar pe la doctor. In ultimii douazeci de ani am fost de patru ori cu probleme la doctor. Am fost pentru analizele lui Nicolaescu, in ianuarie cind mi-am rupt umaru (in decembrie mi-am rupt coastele, da am zis sa nu deranjez doftoru, ca poate are lucruri mai importante de facut laughing ). Si acum trei ani am mai fost, pentru ca am avut pietre la rinichi. Eh saracii doctori, cu d-astia ca mine or sa dea falimenthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intalnit mai multi medici tineri (doctori mai putini), fiindca pe vremuri realizam o emisiune medicala. Cu unul m-am si maritat (cand era tanar)...Ideea e ca daca reusesti sa-i determini sa abandoneze limbajul medical, care uneori e fijian, poti afla lucruri extrem de interesante.